Скрипкове соло для тернополян виконуватиме львів’янин Марко Комонько

ОркестрСимфонічний оркестр запрошує сьогодні, 15 жовтня, у Тернопільську філармонію шанувальників скрипки та класичної музики.

Соло виконуватиме Марко Комонько. Початок виступу — о 18.30. Диригент — заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль. Ведуча – заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук.

Читайте також. У Тернополі – реквієм з нагоди 70-ї річниці депортації лемків (Фото)

Нагадаємо, Марко Комонько народився в 1975 р. у Львові в родині музикантів. Фахову освіту здобув у провідних педагогів Центральної музичної школи при Московській консерваторії ім. П.Чайковського Світлани Безродної, Зої Махтіної, Маї Глезарової. У рамках Міжнародної благодійної програми «Нові імена» активно концертував країнами Європи, в Росії, Україні, Японії.

Першу вагому перемогу здобув на Міжнародному юнацькому конкурсі скрипалів ім. П.Чайковського (1992 р.). Отримав премію та став стипендіатом Фонду імені Ю.Янкелевича як один з найталановитіших учнів-»внуків» плеяди вихованців видатного педагога Юрія Янкелевича. Після закінчення школи продовжив навчання у Великобританії в Лондонському Королівському музичному коледжі у професора Фелікса Андрієвського (1994-1999 рр.) та блискуче завершив скрипкові студії в Німеччині (Кельн) у видатного скрипаля сучасності Віктора Трет’якова.

Читайте також. Виставку “Революція Гідності” жителі Тернопілля доповнюють своїми фото (Фото)

Із 2004 року Марко Комонько проживав в Піденній Кореї, працював концертмейстером різних оркестрів і виграв конкурс на посаду концертмейстера Сеульського симфонічного оркестрі. Цей колектив входить до вісімки найкращих оркестрів світу.

Окрім того, музикант виступає як соліст, ансамбліст, записується на радіо та телебаченні. У його репертуарі — твори композиторів різних епох і стилів в тому числі й українських композиторів. Із 2014 року Марко Комонько працює солістом Львівської обласної філармонії.

У програмі вечора:

1 відділ – П.Чайковський концерт для скрипки з оркестром.

2 відділ – сцени з балетів А.Хачатуряна, П.Чайковського, М. де Фалья.

Довідково. Квитки — у касі філармонії. Телефон для довідок - 52-61-09.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook