Скоро діятиме єдина інфекційна лікарня – і для дітей, і для дорослих (Фото)

ЛевчукУ дитячому інфекційному відділені інфекційної лікарні — 50 ліжко-місць. Сьогодні там перебувають 35 пацієнтів.

Утім, незабаром усіх інфекційних хворих – і дорослих, і дітей будуть лікувати в одному стаціонарі, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. У медуніверситеті продовжують навчати добровольців

- Усі ремонти, що ми їх проводимо в інфекційному відділенні, — за кошти благодійників. Держава вже декілька років не виділяє гроші на капітальний ремонт приміщень, — каже Роман Книш, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Яким наразі є приміщення, де перебувають маленькі хворі, часто – разом із батьками, можна побачити на фото (унизу).

Натомість у міському відділі охорони здоров’я та медичного забезпечення пояснюють, що сьогодні триває реконструкція на базі першої міської лікарні для створення єдиного — і дорослого, і дитячого інфекційного відділення в місті.

Читайте також. “Місія доброчинності”: можна надати допомогу Червоному Хресту

- Проблема надання допомоги інфекційним хворим є давньою, адже в місті немає повноцінної інфекційної лікарні, — додає начальник міського відділу охорони здоров’я Ростислав Левчук. — Ми неодноразово зверталися і до обласної ради, і до адміністрації, щоб допомогли нам з цієї проблемою. Минулого року прийняли рішення про створення на базі першої міської лікарні єдиного інфекційного відділення.

Там запланували провести реконструкцію і зробити єдине інфекційне відділення для міста. Минулого року на це виділили до 1 млн грн. Розробили проектно-кошторисну документацію.

Читайте також. Просять допомогти дівчині побороти рак

- Уже готовий 4 поверх і половина першого, — каже він. – Там повністю поміняли комунікації, вікна, зробили бокси для хворих. Цього року виділили кошти для продовження цих робіт. Сьогодні вже на 1-му і 2-му поверхах є пацієнти. Як тільки ми закінчимо всі роботи, то і дорослі і діти будуть лікуватися на базі першої міської лікарні.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook