Скандального митрополита з Тернополя, який любить жінок і п’яні бійки, собор УАПЦ позбавив сану

ф1Мстислав (Гук) уже не єпископ УАПЦ.

Таке рішення собор прийняв 6 грудня, повідомляє сайт УАПЦ.

Вивести Мстислава з числа єпископів собор вирішив за поведінку ієрарха.

Читайте також: Бійку у нічному клубі Тернополя влаштували священики? Журналісти оприлюднили кадри камер відеоспостереження (Відео)

Нагадаємо, раніше журналісти оприлюдили відеозапис, на якому видно, як ієрарх у піст бере участь у танцях і бійці в нічному клубі Тернополі.

Читайте також:Тернопільського архієпископа після бійки у барі відправили до монастиря на покаяння

Виник скандал. Глава УАПЦ вирішив відправити Мстислава в монастир для покаяння.

Той начебто провину визнав.

Читайте також: Монаха покарали відправкою в монастир: ієрарх УАПЦ з Тернополя визнав, що збрехав про свою участь у бійці в нічному клубі (Відео)

Однак, яки виявилось, до жожного з монастирів УАПЦ Мстислав так і не поїхав, а залишився вдома. Відтак терпець в ієрархів церкви увірвався.

Читайте також: Замість монастиря — вечірні посиденьки з жінкою: тернопільський ієрарх проігнорував рішення синоду УАПЦ (Відео)

«Архієрейський собор УАПЦ призначив Преосвященнійшого єпископа Віктора (Бедь) керуючим Тернопільської єпархії

6 грудня 2016 року, під головуванням Блаженнійшого Макарія (Малетича), Митриполита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви в м. Києві відбулося засідання Архієрейського собору УАПЦ.

На Архієрейському соборі розглянули питання щодо стану справ в Тернопільській та Хмельницькій єпархії УАПЦ та постановив вивести Високопреосвященнійшого архієпископа Мстислава (Гука) з числа єпископів УАПЦ.

В зв’язку з рішенням та зверненням єпархіального собору Тернопільської єпархії (від 1 грудня 2016 року) до Архієрейського Собору Української Автокефальної Православної Церкви, вирішено призначити правлячим єпископом Тернопільської єпархії Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, із збереженням за ним керівництво Карпатською єпархією», — йдеться в офіційному повідомленні УАПЦ.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook