Скандал про репресії у «Слузі народу»: двох неугодних виключили з фракції (Відео)

Фото - dt.ua

Фото — dt.ua

Скандал про репресії у «Слузі народу» через затримання чоловіка члена монобільшості ВР Анни Скороход у зв’язку з її голосуванням не так, як інших членів фракції, отримав продовження: фракція «Слуги народу» сьогодні виключила Скороход зі свого складу.

Як повідомляє «112 Україна«, під час сьогоднішнього пленарного засідання в Раді було оголошено про виключення зі складу фракції «Слуга народу», крім Анни Скороход, ще й Антона Полякова. Причина — обидва нардепи під час голосувань у Раді не дотримались фракційних домовленостей.

«Мова не про якісь дисциплінарні моменти, а якщо людина системно не погоджується з думкою фракції, навіщо нам бути разом?», — сказав голова партії і перший заступник голови фракції «Слуги народу» Олександр Корнієнко.

Обидва нардепи вважають своє виключення з фракції політичною розправою «Слуги народу».

«Пояснили це так. Ви можете зайти на сайт ВР, порівняти мої відвідування. Є рух «Чесно», вони порівнюють відвідування, прогули, голосування – там все є. І я, повірте, не перший у цьому списку. Тобто це просто політична розправа, привіт нашому Андрію Йосиповичу (голова Офісу президента Андрій Богдан», — ред.). Що ж, добре, дякую», — сказав Поляков.

«Нас з Антоном виключили з фракції, справді. Я думаю, що це позитивний момент, тому що тепер ми можемо без переслідувань говорити те, що ми думаємо, і голосувати дійсно за програму президента, а не за ті лобістські закони, які нам пхають під егідою законів президента. Ми ніколи не йшли проти президента, ми навпаки завжди його підтримували і будемо підтримувати», — сказала Скороход.

Читайте також: ВР прийняла в першому читанні законопроєкт про ринок землі: хто з нардепів як голосував (Список)

Скандал розгорівся 14 листопада, коли Анна Скороход з трибуни Верховної ради прямо звинуватила «Слугу народу» в політичних репресіях і переслідуваннях через те, що вона проголосувала проти законопроєкту про запровадження ринку землі в Україні. Саме з цієї причини, заявила Скороход, за поданням Росії в Києві українські правоохоронці затримали її чоловіка — бізнесмена Олексія Алякіна, який добровольцем воював в АТО в батальйоні «Айдар».

У ГПУ пояснили, що чоловік Скороход Олексій Алякін був громадянином Росії, де його розшукують як колишнього банкіра за підозрою в шахрайстві. Через процес набуття Алякіним громадянства України з’являлись різні обставини, та днями Алякін програв апеляцію і тому й був затриманим за поданням кількарічної давнини.

Всі подробиці про скандал у «Слузі народу» і  справу із затриманням чоловіка нардепа — у сюжеті 5 каналу

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook