Скандал із картоплею для бійців АТО, що опинилась в ресторані Києва, вичерпаний (Фото)

ф1Картопля та інші овочі, які школярі збирали для бійців АТО, не пішли «наліво».

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук співробітник київського ресторану Андрій Риштун, який раніше повідомив, що працівники цього закладу в мішку з картоплею знайшли записку школярів Рівненнщини для бійців АТО.

Як з’ясувалось, рівненський бізнесмен на прохання волонтерів висушив овочі та підготував супові набори для бійців, але з іншої картоплі. Ці набори вже завезли до АТО.

Волонтер Тарас Гоменюк, який організував збір продовольства на Рівненщині, зокрема, і цього мішка картоплі, розповів Громадському радіо, що сталася «прикрість». За його словами, нічого з зібраного ними не було вкрадене.

«Ми назбирали велику кількість, основну масу відправили фурою в склади, але дещо в нас залишилося. Бо нам не було чим вантажити, ми їхали на Схід течиком (мікроавтобус, — ред.)», — сказав Гоменюк.

За його словами, овочів залишилося 2,7 тонни — морква, буряк, цибуля, картопля та інше. Їх вирішили віддати місцевому підприємцю Ігорю Куріцину, який займається сушкою овочів. Взамін волонтери забрали еквівалент сирих продуктів: вийшло 90 пакетів сухих супових наборів по 10 кілограм.

Бізнесмен Куріцин запевняє, що злого умислу в цій ситуації не було.

«У нас масшаби виробництва дуже великі, ми сушимо в день по три тонни овочів. Вони (волонтери, — ред.) нам привезли 300 кілограмів того, 200 кілограмів того… Ми не можемо так потроху сушити, тому віддали їм уже готові сухі набори в обмін на сирі, які вони привезли», — розповів він Громадському радіо.

За словами підприємця, частину овочів він не сушить, а продає. Таким чином мішок із запискою і опинився в ресторані.

Претензій волонтери до підприємця не мають. Також Гоменюк повідомив, що більшість сухих супових наборів, заготовлених Куріциним, уже відвезли українським бійцям.

Читайте також: Картоплю, яку везли в АТО, продали київському ресторану

Адрій Риштун раніше публікував записку рівненських школярів, знайдену в картоплі.

«Компанія та власники бізнесу швидко відгукнулись з ініціативою підтримати дітей та школу, які зібрали картоплю для воїнів АТО. На Різдвяні свята за рахунок компанії буде організована поїздка дітей на Головну ялинку країни та обід у нашому ресторані. Сьогодні вже закуплена 1 тонна овочів та фруктів, яка буде передана в АТО ще до нового року разом з тією картоплею, що потрапила до нас. Відправляємо через перевірені джерела напряму», — написав 30 грудня у Фейсбук Андрій Риштун.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook