Сім’ю з Донбасу, яка голосувала за відокремленням Донбасу від України, можуть депортувати з Польщі

1Польща не хоче надати міжнародний захист родині, члени якої голосували за відокремлення Донбассу, повідомляє «Gazeta Wyborcza».

Наталія та Андрій Шокотови вже понад два роки намагаються влаштувати своє життя у Варшаві. Хоч вони втікали з регіону, охопленого війною, польські службовці відмовляють їм право надати статус біженця.

Наталія та Андрій втекли з Донбасу у червні 2015 р., розповідають: «над нашим будинком літали бомби. (…) У нас двоє дітей. Ми вирішили переселитися до Польщі».

Польське Управління з питань іноземців визнало «недопустимою» заяву про надання міжнародного захисту для родини з чотирьох осіб. Обгрунтовуючи рішення управління відповіло, що «навчання дітей у польській школі, їхня інтеграція з польською культурою та середовищем не можуть бути підставою для легалізації перебування їхніх батьків».

Гості з України пишуть чергові апеляції. Крім цього службовці Управління з питань іноземців звинуватили Наталію, що притаїла факт, що її батьки – росіяни, маніпулює заявами, а її побоювання щодо української Служби безпеки є суб’єктивними. Чиновники визнали, що після повернення в Україну їхній сім’ї ніщо не зогрожує, — читаємо у виданні.

Наталія зізнається, що була прихильницею відокремлення Донбасу. «Так, ми голосували за відокремленням Донбасу від України, але не за війну. Ніхто нам не сказав, що це так виглядатиме».

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook