Сім команд очікують у Тернополі на чемпіонаті України з флорболу

фЦих «йорданських» вихідних 19-20 січня Тернопіль прийматиме учасників ІІ туру Чемпіонату України з флорболу в категорії U-11 (діти до 11 років).

Очікується, що участь у флорбольному турі візьмуть сім команд. Окрім двох тернопільських клубів – «Шторм» і «Вікторія», за першість туру змагатимуться ще команди «Лемберга» зі Львова та «Янтаря» з Новояворівська Львівської області.

— У Тернопіль цей вид спорту потрапив у 2010 році. Тоді група ентузіастів уперше спробувала грати ключками та пластиковим м’ячем на траві, їздили на змагання. Згодом, у 2011-му, пройшли курси тренерів, отримали базу знань, створили обласну федерацію флорболу та почали займатися з дітьми. Тепер у нашому місті та деяких районах області діють три флорбольні клуби: «Тернопіль», «Вікторія», «Шторм», — каже  тренер флорбольного клубу «Шторм» Тарас Мамус.

ф

Флорбол – один з найшвидших видів командного спорту. Схожий до хокею, але гра проводиться без ковзанів чи роликів, з ключками та легким пластиковим м’ячем. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника.

Розвиток гра бере у Швеції, із 70-х років минулого століття. У 2008 році флорбол отримав визнання Міжнародного олімпійського комітету.

ф

Організатори запрошують до перегляду змагань та активного вболівання усіх, хто любить спорт і азарт поєдинків, а також прихильників цієї активної командної гри. Вхід вільний.

Змагання проходитимуть за адресою: м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, Тернопільський національний педагогічний університет 19 січня з 10 год. по 16 год.; 20 січня — з 9 год. по 15 год.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook