Шумськ: чоловік, який торік був безробітним, тепер дає роботу іншим

шумськ ярм вакУ пошуку претендентів для заміщення вакантної посади мельника в Шумському райцентрі зайнятості (РЦЗ) провели міні-ярмарок вакансій.

Захід відбувся на замовлення приватного підприємця Сергія Кухарського, кажуть у службі зайнятості.

Читайте також. Ланівці: за сприяння служби зайнятості вже укомплектували 72 вакансії

Ще торік Сергій Кухарський перебував на обліку в РЦЗ як безробітний. Виявивши бажання відкрити власну справу, отримав направлення на безкоштовні підготовчі курси цільового призначення за програмою «Провадження підприємницької діяльності». Зареєструвався приватним підприємцем, отримав одноразову допомогу з безробіття для заняття підприємництвом за напрямком «Виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості».

Наразі, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, Сергій Кухарський планує розширити виробництво і працівників підбирає за допомогою служби зайнятості.

Читайте також. Підволочиськ: за сприяння центру зайнятості вже працевлаштували 740 осіб

На ярмарок вакансій запросили незайнятих громадян, які відповідали заявленим вимогам роботодавця.

Приватний підприємець розповів присутнім про умови виробництва та рівень оплати праці. Провівши співбесіду з кожним учасником ярмарку, бізнесмен зупинив свій вибір на безробітному, який уже мав певний досвід роботи в даній сфері. Саме цій людині видали направлення на працевлаштування.

Софія Левицька         

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook