Штраф за перевищення швидкості: МВС України назвало місця, де вже працюють радари (Мапа)

ф3Від 16 жовтня поліція штрафуватиме водіїв, які не дотримуються швидкісного режиму.

Як повідомили в МВС України, пристроїв TruCam, за допомогою яких поліцейські визначатимуть перевищення швидкості, уже працюють на трасах міжнародного значення та в місцях найбільшої аварійності.

«Із 16 жовтня ми не обмежимось профілактичною бесідою та попередженнями про підвищену небезпеку цього правопорушення. Патрульні поліцейські почнуть притягувати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Нагадую! За перевищення більш як на 20 км/год — штраф — 255 грн. За перевищення більш як на 50 км/год — штраф — 510 грн», — підкреслив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

В МВС України на голосили: «Патрульна поліція використовує TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору».

МВС України опублікувало перелік цих місць.

ф2ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook