Шляховики розуміють обурення мешканців Скалатської ОТГ і просять звернути увагу на те, хто «місить» дорожнє покриття (Відео)

_D700263 (1)Як повідомляють дорожники, тернопільські дороги, де через брак фінансування не проводили поточний середній ремонт останні 10 років, тепер у не найкращому експлуатаційному стані. Та найбільше зло для них — багатотонні вантажівки, котрі гасають ними в спеку попри всі заборони.

ІА «7Днів-Україна» вже повідомляла про те, що громади населених пунктів Тернопільщини занепокоєні активним рухом великовагових транспортних засобів дорогами області в спекотні дні, що руйнує дороги.

Очевидно, що окрім того, що потрібно відновлювати й будувати дороги, що й роблять шляховики, вкрай необхідно стежити за їх використанням, примушувати під страхом великих штрафів водіїв, якщо вони не свідомі, виконувати правила переміщення дорогами в спекотні дні.

Читайте також: Як змінилася траса М-19: результати роботи тернопільських дорожників

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області про обмеження руху водіїв сповіщає дорожніми знаками. Інших законних механізмів у неї немає. Зупиняти порушників може лише поліція.

Читайте також: На Тернопіллі обабіч доріг скошують небезпечну для людини рослину — борщівник (Відео)

Шляховики розуміють обурення мешканців області станом територіальних доріг. Зокрема, громади Скалатської ОТГ. Шляховики просять звернути увагу на те, хто саме «місить» дорожнє покриття: це фури з Полупанівського кар’єру. Ваші сусіди. У гарячу пору їм їздити ВЗАГАЛІ заборонено. Та хто на це зважає?

Читайте також: На Тернопільщині протестувальники перекрили трасу (Мапа)

Ремонт доріг територіального значення заплановано здійснити в межах Державної програми відновлення територіальних доріг. Ця Програма затверджена урядом і може почати діяти вже з початку 2020 року.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook