Школярі Тернополя допомагають святому Миколаю вітати бійців АТО (Фото)

осн22Подарунки до свят для наших героїв підготували учні Тернопільської школи №5 і Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школи-колегіуму ім. Патріарха Йосифа Сліпого».

В останні дні навчального семестру волонтери Тернопільського Логістичного центру допомоги бійцям АТО навідалися до цих освітніх закладів і, окрім щирих дитячих усмішок і слів підтримки, отримали найцінніші подарунки для наших вояків.

Читайте також. Діти у Тернополі сподіваються, що в країні нарешті настане мир і спокій (Відео)

Лише за тиждень благодійної акції «Допоможи святому Миколаєві привітати наших воїнів на Сході» школярі створили десятки малюнків, листівок, стінгазет, виготовили оригінальні синьо-жовті та червоно-чорні браслети, нашийні амулети, а за кишенькові гроші придбали теплі шкарпетки, печиво та інші солодощі.  Учні школи №5 передали солдатам різдвяні шопки та паперові новорічні ялинки, принесли також теплий одяг.

Усе зібране школярами на Складі допомоги бійцям АТО №2 волонтери сортують у коробки. Як кажуть самі, за принципом «порівну, щоб жоден  блокпост не був  обділений дитячою увагою та турботою.

Читайте також. Як у Тернополі молодь молилася за… молодь (Фото)

Попри канікули, які вже розпочалися, школярі обіцяють продовжувати акцію вдома і до закінчення свят виготовляти  та передавати повні тепла та щирості подарунки для солдатів.

- Тернопільський Логістичний центр допомоги бійцям АТО висловлює слова вдячності керівництву та педагогам згаданих навчальних закладів за підтримку акції «Допоможи святому Миколаєві привітати наших воїнів на Сході», — кажуть волонтери. -  Дякуємо за патріотичне виховання майбутніх поколінь!

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook