Школярі Тернопілля зібрали більше 5 тонн різної допомоги дітям із зони АТО (Відео)

машинаБлизько 5 тонн допомоги дітям із зони АТО сьогодні, 14 жовтня, повезли із Тернопільщини на Луганщину.

Серед пакунків найнеобхідніше – одяг, взуття, канцелярія, книги, іграшки, домашня випічка. Білизну та необхідні ліки передадуть в пологовий будинок у Краматорську. Збирали допомогу дітям Луганщини школярі усієї області. Відправити за раз всього не вдалося.

Читайте також. У Тернополі всю інформацію, що стосується АТО та допомоги бійцям, можна дізнатися у call-центрі (Відео)

Аби підтримати дітей зі сходу, на Тернопіллі організували акцію. До неї активно долучилися всі школи області. Учні приносили найнеобхідніше: канцелярію, книги, одяг, взуття, їжу. Сьогодні п’ятитонна вантажівка з допомогою вирушила з Тернополя на Луганщину. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Веземо їм переважно канцелярію, книги, а також збережені речі. Книжки переважно – українська мова, українська література, зарубіжна література. Усі книжки — українською мовою, — розповідає член Молодіжного Націоналістичного Конгресу і Самооборони Майдану Тернопільщини Василь Дубовий.

Читайте також. “Робота для кожного волонтера знайдеться – було б бажання”, – Об’єднання заради громади “Ядро” (Відео)

Допомогу повезли ще й пологовий будинок у Краматорську. Там зараз вкрай необхідні медикаменти та білизна. Це — не перша і не остання вантажівка з допомогою дітям із зони АТО, кажуть активісти, бо назбирали речей школярі Тернопільщини чимало.

- Школи відгукнулися, і настільки багато назбирали допомоги, що за раз ми не можемо це все відвезти. У нас є на трьох складах допомога для дітей. А це — тільки з одного складу машина, – каже Василь Дубовий.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook