Школярі із Тернопільщини показали високий результат під час військово-патріотичної гри, що відбулась на Дніпропетровщині (Фото)

фото: Звістка

фото: Звістка

У місті Новомосковську, що на Дніпропетровщині, пройшла щорічна Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл Джура».

Приємно, що Тернопільщину  представляв рій «Січові стрільці» Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 3-гімназія ім. Р.Андріяшика».

26 роїв – учасників  гри пройшлися під час відкриття урочистим маршем від палацу металургів до площі Героїв під мелодії козацького маршу духового оркестру структурного підрозділу в Дніпропетровській області Національної гвардії України, інформує сайт Борщівської міської ради у Фейсбук.

Наказ про початок Відкриття віддав Перший заступник Міністра освіти і науки України – Павло Хобзей.

На святі були присутні представники міністерств України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, органи місцевої влади та інші почесні гості.

Юні нащадки козацького роду змагалися у 9-ти конкурсах (фізична, саперна та стройова підготовки, метання гранати, стрільба, смуга перешкод, пластун, відун та таборування). За підсумками змагальної частини «Січові стрільці» посіли ІіІ місце у змаганні «Стрільба з пневматичної зброї», ІІ місце у фізичній підготовці.

Також борщівці стали найкращими у підтягуванні на перекладині та неповному збиранні-розбиранні АК-74, пише сайт Звістка.

Кожен ранок розпочинався з ранкової руханки, вранішнього кола, виконання славня України та підняття прапору гри «Джура».

Програма проведення була досить різноманітною. Окрім обов’язкової конкурсної програми,  проводилася екскурсійна робота ( на острів Хортиця, історичний музей ім. Д.І. Яворницького та музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Найбільше емоцій викликав перегляд короткометражного документального панорамного відеофільму про АТО.

Також учасники побували на тренінгах , де розглядали такі питання як неформальне лідерство, надання першої долікарської допомоги, навики тактичної медицини, індивідуальна підготовка поводження зі зброєю, тактика захисту табору тощо.

Цікавими була зустріч з ветеранами АТО та госпітальєрами, а також представлення діяльності ДСНС, різноманітні турніри і дебати.

Урочисте закриття та нагородження учасників ІІІ етапу гри «Джура» відбувалося у місті Дніпрі.

Урочистою ходою учасники пройшлися центральною вулицею міста до парку, де розміщено найбільший пам’ятник Тарасові Шевченку в Україні, висотою 17 метрів.

Переможці отримали нагороди, а кожен учасник відзнаки із символікою гри.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook