Школа мистецтв отримає більше 2 млн грн із Тернопільської міської казни (Відео)

школаТернопільська обласна експериментальна школа мистецтв буде співфінансуватися із міського бюджету Тернополя. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

Доповідала з цього питання фінансовий заступник міського голови Вікторія Остапчук. Загальна сума становила більше 2 млн грн на 2015 р. Більше 5 млн передбачили для навчального закладу в обласному бюджеті-2015.

Читайте також. Уже відомі імена кращих учителів Тернопілля (Фото)

- Школа мистецтв є обласним закладом, проте там навчається багато тернополян, — каже Сергій Надал. – Саме тому слід прийняти рішення про співфінансування цього закладу. Фактично місто дає кошти на утримання тернопільських дітей.

Довідково. Тернопільська обласна експериментальна школа мистецтв – обласний навчальний заклад, який започаткували у 1994 році з ініціативи мистецтвознавця і громадсько-політичного діяча, директора Тернопільського інституту національного від­родження Ігоря Ґерети. Сьогодні це єдиний заклад у місті, який використовує індивідуальний плани в роботі з обдарованими дітьми. Серед вихованців школи — лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook