Шкільна команда із Тернопільщини взяла участь в урочистому відкритті Всеукраїнської спортивно-патріотичної гри «Сокіл Джура»

фото: Борщівська міська рада

фото: Борщівська міська рада

Вчора у місті Новомосковську Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл Джура».

Тернопільську область представляє рій «Січові стрільці» Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 3-гімназія ім. Р.Андріяшика».

26 роїв – учасників ІІІ етапу гри пройшлися урочистим маршем від палацу металургів до площі Героїв під мелодії козацького маршу духового оркестру структурного підрозділу в Дніпропетровській області Національної гвардії України, — інформує сторінка Фейсбук Борщівської міської ради.

Наказ про початок Відкриття віддав Перший заступник Міністра освіти і науки України – Павло Хобзей.

На святі були присутні представники міністерств України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, органи місцевої влади та інші почесні гості.

З вітальним словом, за дорученням Міністра освіти і науки України – Лілії Гриневич, до учасників гри «Джура» звернувся Павло Хобзей.

Він наголосив, що духовний і фізичний гарт, набутий у цій грі, допоможе юним джурам зробити правильний вибір у житті, стати гідними синами і дочками України.

ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри сокіл «Джура» триватиме до 14 липня 2019 року.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook