Шахрайка, яка обібрала тернополян на півмільйона, вислухала вирок суду

тюрма-жіноча рука за гратамиНа Тернопільщині засуджено шахрайку, яка продаючи неіснуючі меблі, незаконно заволоділа коштами громадян на загальну суму майже 500 тис. грн.

Як повідомляє прокуратура Тернопільської області, у суді доведено, що обвинувачена, використовуючи у Тернополі орендовані приміщення магазинів з реалізації меблів, упродовж 2014-2015 років укладала з  покупцями цивільно-правові договори на проектування, виготовлення, доставку та монтаж меблів, хоча насправді не мала наміру виконувати умови договору та здійснювати поставку меблів.

Покупці, нічого не підозрюючи та не знаючи справжніх намірів підприємця, передавали згідно з укладеним договором 60% передоплати (авансу) від загальної вартості меблів для їх виготовлення.

Проте постачальник меблів, не маючи наміру вчиняти жодних дій, направлених на виготовлення, доставку та монтаж меблів, шляхом обману незаконно заволоділа коштами 19 громадян на загальну суму майже 500 тис. грн.

Тернопільська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення стосовно жительки міста Тернополя, яка обвинувачується у вчиненні злочину передбаченого ч.1, 3 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах).

Вироком Тернопільського міськрайонного судуобвинувачену визнано винною у вчиненні інкримінованого їй злочину, передбаченогоч.1, ч.3 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах) та засуджено до 3 років позбавлення волі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook