Шахрайка «відробляла» на золоті

1_1055На Збаражчині, аби відмолити «пороби», жінка віддала шахрайці золоті прикраси. Потерпіла змогла описати кривдницю правоохоронцям. Нині міліціонери розшукують зловмисницю, а краян закликають бути пильними, — повідомляють у прес-службі УМВС в Тернопільської області

Як розповів начальник Збаразького райвідділу міліції Ігор Саган, потерпіла звернулася до них після обіду, а неприємність трапилася із нею ще вранці. Чому зволікала, жінка пояснити не може, як і те, як потрапила під вплив шахрайки.

З’ясувалася, що незнайомка підійшла до жінки на вулиці й запитала як пройти до найближчої крамниці. Коли ж та зупинилася, аби відповісти, почала лякати, що її чоловікові пороблено. Допоки жертва не отямилася, «рятівниця» поспішила запевнити, що може зарадити біді. Для цього жертву відвела на церковне подвір’я, аби відмолити лихе.

Коли ритуал завершився, лиходійка нагадала, що за роботу годиться заплатити. Грошей потерпіла не мала, тож  зняла із себе золоті прикраси: кілька каблучок, сережки й ланцюжок. Отримавши плату, «рятівниця» поспішила зникнути.

За словами потерпілої, шахрайці на вигляд 35-45 років, зростом близько 170 см, волосся темне, шкіра світла, була одягнена в чорту куртку, темні штани та темне взуття, розмовляла українською мовою без акценту.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook