Сергій Притула звернувся до українців: «Заморочтесь на 15 хвилин, щоб ваш голос не пропав» (Відео)

Фото - Фейсбук Сергія Притули

Фото — Фейсбук Сергія Притули

Громадяни України, які 31 березня будуть не за місцем своєї реєстрації, не мають втрачати права взяти участь у виборах Президента України, тому до 25 березня мають звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце свого голосування.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук нагадав телеведучий і шоумен Сергій Притула, закликавши українців не втрачати свого конституційного права обирати.

Читайте також: Бюлетень довжиною 80 см: остаточний список кандидатів у Президенти України (Відео)

Притула на своєму прикладі пояснив, як тимчасово змінити місце голосування, зазначивши, що 31 березня він з колективом «Вар’яти-шоу» буде з концертом у Черкасах, але це не завадить артистам проголосувати.

«Громадяни ми свідомі, своїм виборчим правом не нехтуємо», — написав Притула і пояснив, що всі члени творчого колективу, які будуть 31 березня не на своїй дільниці, вже подбали, щоб їх виборче право і голос не пропали.

Читайте також: Вибори Президента України: як проголосувати переселенцям і мешканцям окупованих територій (Інфографіка)

«Взяли паспорт, лист про відрядження із зазначеною датою, щоб обґрунтувати, чому саме в цей день ми маємо змінити дільницю, завітали у відділ ведення Державного реєстру виборців. Вказали дільницю у Черкасах, на якій нам зручно голосувати. На все-про все — 15 хвилин», — написав Сергій Притула.

Читайте також: У списках виборців Тернополя виявилась велика «діра» (Відео)

Шоумен звернувся до українців, які 31 березня будуть не вдома, а в інших містах України, із закликом взяти з нього приклад і зробити так само.

«Будь ласка, заморочтесь на ті 15 хвилин для того, щоб ваш голос не пропав. Ходити на вибори — це як чистити зуби — must have (має бути обов’язково — ред.)», — підкреслив Притула.

Читайте також: Віталій Портников пояснив, чим загрожує Україні обрання Президентом кандидата з популістськими гаслами (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook