Серед російських найманців, які масово загинули в Сирії 7 лютого, найбільше бойовиків з Донбасу (Відео)

груз 200 ПВК Вагнера СиріяБойовиків, набраних на окупованому Донбасі, Росія використовує в Сирії як «гарматне м’ясо».

За повідомленнями російських джерел, підрозділ саме з таких бойовиків йшов на штурм нафтового родовища, яке 7 лютого в долині Євфрату мав намір «віджати» у курдів підрозділ ПВК «Вагнера». Цей штурм і спровокував удар у відповідь сил коаліції на чолі зі США. Як наслідок — загинули сотні російських найманців.

Цей підрозділ, пише російський блогер Михайло Полинков («Хрусталик»), називався «Весна», і, як ще два підрозділи ПВК «Вагнера», мав у цій операції чисельність близько 350 бойовиків.

Читайте також: Приватна армія Путіна: СБУ встановила факти участі ПВК «Вагнера» в анексії Криму та у війні на Донбасі (Відео)

«Весна» — колишні «Карпати», який складався з жителів Донбасу і росіян, які брали участь в бойових діях на Донбасі… Місцевих в складі колони практично не було. Безпосередньо об’єкти штурмувала «Весна», — написав Полинков.

Читайте також: «Гарматне м’ясо» для війни у Сирії Росія набирає з бойовиків «ДНР» і «ЛНР» — Стрєлков розповів подробиці

У складі колони, що її розгромили авіанальотом сили Західної коаліції, сирійців практично не було — всі російські найманці, заявляє Хрусталик з посиланням на слова пораненого в цьому бою російського найманця.

Читайте також: «Ми форсували Євфрат», — російський найманець-учасник бою розповів, як у Сирії розгромили групу «Вагнера» (Відео)

У сеператистських групах у мережі підтверджують, що саме бойовиків і російських найманців, які воювали на Донбасі, Росія тепер намагається позбутись якнайшвидше, кидаючи їх в розхід, як «гарматне м’ясо».

Читайте також: «Не можна виключати», — Кремль уже дає «задню» щодо відсутності росіян у місці авіаудару сил коаліції в Сирії

ф1ф2ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook