Сербські найманці з ДНР почали міжусобні розбірки (Фото)

imagesНайманці-іноземці з терористичної ДНР, почали відстріл неугодних співвітчизників прямо в перервах між бойовими діями. Так зване «міністерство держбезпеки» республіки заарештувало громадян Сербії Радомира Почучу і Владо Станіча за саботаж і підготовку до вбивства двох інших сербських найманців.

Про це повідомляє у соцмережі співголова організації «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Спеціальними службами ДНР за звинуваченням у підготовці до вбивства і саботаж затриманий колишній співробітник телеканалу ТВ Пінк, секретар антитерористичного підрозділу МВС Сербії Радомир Почуча і Владо Станіч, якого вважають спільником підготовки до замаху. Почуча і Станич підозрюються в підготовці до вбивства двох сербських найманців – капітана Деяна Декі Берича і Деяна Вуіча», – пише Снєгірьов.

Як виявилося, «замовлений» найманець мав сміливість звинувачувати ще одного свого співвітчизника у махінаціях з грошима, які він збирав на «сербський гусарський полк».

«За версією МГБ ДНР вбивство Деяна Берича було замовлено Гораном Геровацом, який зараз знаходиться в Москві. Раніше Деян Берич викривав шахрайську діяльність Героваца, який збирав гроші на «сербський гусарський полк», який воює в лавах так званої армії ДНР», – пояснює громадський діяч.

Цікаво, що як раз перед затриманням, серед іноземних бойовиків-найманців як раз стався розкол, ініціатором якого підозрюють арештованого згодом Почуча.

«Напередодні затримання Почуча в так званому «сербсько-французькому легіоні», підрозділі, який було сформовано з числа добровольців з Сербії та Франції, стався розкол. В розколі звинувачують Радомира Почуча і Миколу Петровича, серба, який очолював добровольців з Франції і інших країн світу. В інтерв’ю порталу «Nacional» сербський найманець заявив, що знає про те, що буде арештований по прибуттю в Сербії», – пише Снєгірьов.

images

 

 

 

 

 

 

 

images

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook