Сепаратистські настрої у Харкові знову піднімають голову?

Геращенко Антон красуньУ Харкові затримали учасників мітингу з прапорами «Новоросії». Про це у своєму Фейсбуці написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Як він повідомив, сьогодні у Харкові на площі Свободи відбувся мітинг, який був заборонений рішенням суду. Проросійськи налаштовані мітингувальники в кількості максимум 150 осіб, в основному члени КПУ та інших украй лівих організацій зібралися в сквері біля пам’ятника Визволителям Харкова на вул. 23 Серпня.

«Формально вони робили те ж, що ми робили на Майдані — проводили зустріч громадян під відкритим небом. Зброї або кийків у них не було. Все фіксувалося на відео», — написав А.Геращенко.

Він також нагадав, що комуністичної партія у нас досі не заборонена. Поки йде розгляд в суді клопотання Мін’юсту, ГПУ, СБУ про її заборону на підставі антиукраїнської діяльності.

«Хотілося б почути рішення суду до початку виборчої компанії! Три людини, які вийшли на цей мітинг з прапорами «Новоросії» або республіки «Південного Сходу» були негайно затримані, їх особи встановлені і взяті на замітку. А самі особи були дактилоскоповані (у них були взяті відбитки пальців)», — сказано у повідомленні.

УНН

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook