Семенченко: сили АТО і бойовики зазнали втрат в бою на трасі Дебальцеве-Артемівськ (Відео)

Дебальцеве-веказівник«Якщо Генштабом будуть вжиті енергійні дії з вибивання угруповань противника з Логвінова, ніякого котла і близько там не буде», — вважає Семенченко.

Сили АТО і бойовики зазнали втрат у бронетехніці в бою на трасі Дебальцеве — Артемівськ. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив нардеп від «Самопомочі» Семен Семенченко.

«Від Дебальцевого до Артемівська йде траса. Це єдина траса, що зв’язує населені пункти. Кілька кілометрів в один бік та в інший знаходяться наші опорні пункти. Тобто сепаратисти хотіли цю трасу перетиснути. Це і був би той самий котел, який хотіли зробити», — зазначив Семенченко.

«Сьогодні о 6:00 бронегрупа противника увійшла до Логвинового. До 12:00 наші штаби колупалися в носі, після 12:00 почалися спроби відбити Логвинове. До цього моменту туди підтягнулися додаткові сили противника. У нас є втрати у бронетехніці, є втрати й у супротивника», — додав він. «Якщо Генштабом будуть вжиті енергійні дії з вибивання угруповань противника з Логвинового, ніякого котла і близько там не буде», — резюмував Семенченко.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook