Семенченко: батальйон «Донбас» втратив під Іловайськом 45 бійців, загальні втрати ЗСУ — понад 1000 бійців

imagesКомандир батальйону «Донбас» Семен Семенченко розповів, що в даний час вже підбито підсумки та зроблено висновки з трагедії під Іловайском.

Встановлено, що великі втрати серед українських силовиків стали результатом злочинів відповідальних посадових осіб у командуванні армії. Про це він заявив на прес-конференції в ІА «МІСТ-ДНІПРО».

Разом з тим, за словами командира «Донбасу», ніхто з винних на сьогоднішній день не поніс відповідальності за скоєні злочини. «Зараз абсолютно точно зрозуміло, і Президент це підтвердив, що трагедія під Іловайском сталася в результаті злочинів, скоєних командирами частин.

Правда, на особистостях, як завжди, питання не акцентувався. Тобто питання персональної відповідальності так і залишився невирішеним: не покарано жодного — генерал Литвин, який втік з сектора «Д», ні командири частин, які залишили свої позиції ні люди, які віддавали наказ перебувати на місці і знали про оточенні. Замість розбору помилок і прийняття кадрових рішень, здійснюється спроба просто заткнути рот», — сказав він.

Семенченко розповів, що під Иловайском загинули більше 1 тис. військовослужбовців, при цьому безпосередньо «Донбас» втратив 45 осіб. «Все наші загальні втрати під Іловайском і секторі «Д» склали понад 1 тис. осіб. Втрати «Донбасу» — 45 убитих. Поранено 128 осіб», — зазначив він.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook