Селянин, який виростив теля, отримає доплату. Стало відомо, скільки доплатять

1Цьогоріч держава запланувала 700 млн грн на підтримку особистих селянських господарств.

Кілька років тому родинам, які утримували молодняк ВРХ, давали тисячу гривень, 2018-го суму збільшують. Якщо селянин утримує теля до року, то держава запланувала для нього підтримку в сумі 2500 грн.

— Уряд на цей рік передбачив кошти для таких виплат, — каже в. о. начальника департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації Володимир Стахів. — Тож ті родини, які утримують молодняк до року, матимуть можливість отримати передбачені виплати.

Якщо врахувати, що досвід попередніх таких виплат, коли селяни отримували по тисячі гривень за теля, був удалим, то можна спрогнозувати, що й цього року підуть тим самим шляхом. Тобто попередньо можна сказати, що для того, аби отримати кошти, необхідно буде зібрати й віднести до сільської ради такі документи: копію паспорта власника тварини. До речі, тварина має бути проідентифікована. До своєї копії паспорта додати ще й копію паспорта тварини; розрахунковий рахунок — куди саме потрібно буде переказувати гроші; копію ідентифікаційного номера власника ВРХ. У сільській раді, очевидно, зроблять реєстр претендентів на виплати.

Напевно, як і попереднього разу, цьогоріч виплату поділять на чотири частини. Ось як це було: тисячу гривень виплачували щоквартально по 250 грн. Напевно, й цього разу так буде: 2500 грн поділять на чотири частини й виплатять по 625 грн. Може бути й таке, що внесуть певні зміни в порядок виплат. Про це ми додатково повідомимо читачам.

Як наголосив Володимир Стахів, можливість отримати згадані виплати матимуть тільки ті селяни, які повідомили при переписі тварин, що в них є молодняк ВРХ. Якщо ж вчасно це не зробили, то втратили шанси на фінансову підтримку від держави.

Щодо корови, яку утримує окреме селянське господарство, то в державному бюджеті на цей рік фінансова допомога на рогату не передбачена.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook