Щось його туди не пускало: то автобус ламався, то з документами нюанси — 9 вересня в Херсоні поховають Михайла Ткачишина

29 вересня, в Херсоні поховають героя, українського військового Михайла Ткачишина. Він 5 вересня загинув від кулі снайпера на Донбасі, повідомляє Львівська мануфактура новин.

Народився Михайло на Херсонщині 20 вересня 1988 року. Останні три роки Михайло з дружиною жив у Старичах на Яворівщині – проходив службу у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ.

«Дружина Михайла Ірина – теж військова. Вони з ним у 2017-му разом призвалися на контрактну службу, потрапили в одну роту, – розповідає LMN колишній однослужбовець Михайла Любомир Пелех. – Обоє щирі, дружелюбні, віддані військовій справі, готові в будь-яку хвилину підставити плече. Постійно трималися разом. Приємно було за ними спостерігати. Наприклад, коли вони по вечорах чистили зброю. Натирають автомати – і ведуть собі милі розмови. Знаєте, в солдатських умовах такі стосунки виглядають особливо романтично. Не уявляю, як Ірина переживе це горе».

Михайло дуже серйозно ставився до своєї ролі військовослужбовця. «На полігоні буває зовсім не солодко. Часом дощ періщить, холодрига, ти якийсь вимучений, без настрою, все робиш через силу. А на Мішу, здавалося, не впливали ніякі обставини, – каже чоловік. – Постійно жвавий, дисциплінований, охочий до навчання. Пригадую, на шикуванні спитали, хто хоче залишитися в центрі інструктором. Міша один підняв руку».

У квітні Михайла у званні сержанта відрядили до 53-ї Окремої механізованої бригади. У своєму підрозділі він був гранатометником.

«Побратими розповідали, що останній раз, як Міша мав їхати в АТО, щось наче його туди не пускало. То автобус поламався, то з документами якісь нюанси були. На жаль, смерть таки його зустріла, – каже Любомир. – Всі, хто знав Михайла, досі не можуть в це повірити. Ми втратили справжнього захисника України, людину, яка свідомо і з гордістю ризикувала своїм життям заради інших.»

На Херсонщині, звідки Михайло родом, у нього залишилися батьки і 5-річний син.

Прощання з Героєм Михайлом Ткачишином відбудеться 9 вересня в Херсонському обласному палаці молоді та студентів об 11 год.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook