Щомісяця з Польщі в Україну «постачали» наркотичних пігулок на 6 мільйонів гривень (Відео)

15Свого часу наркоділки налагодили регулярні поставки до України з Польщі прекурсорів для виготовлення психотропних речовин амфетамінового ряду. «Сировину» зловмисники продавали підпільним нарколабораторіям у різних регіонах України. Щомісячний обсяг контрабандних поставок становив майже двісті тисяч пігулок, що еквівалентно дванадцяти кілограмам «чистого» псевдоефедрину, вартістю близько шість мільйонів гривень за цінами «чорного ринку».

Як повідомив прес-центр СБУ, піл час першого етапу багатоходової операції правоохоронці затримали у пункті пропуску «Ягодин» двох наркокур’єрів. При догляді автомобіля співробітники СБ України виявили приховані під обшивкою салону майже тридцять чотири тисячі пігулок із забороненими до обігу речовинами.

Під час подальших слідчо-оперативних заходів правоохоронці затримали в одному із обласних центрів організатора та учасників наркоугруповання під час отримання чергової партії «товару» та спроб його збуту.

За результатами проведених слідчих дій на території п’яти областей співробітники СБ України вилучили у фігурантів велику кількість «метамфетаміну», сировину та обладнання для його виготовлення, зокрема псевдоефедрин, йод кристалічний, червоний фосфор та незареєстровану вогнепальну зброю.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook