Що потрібно для захисту Вашого телефону?

Складно уявити зараз сучасну і успішну людини без сенсорного телефону. Смартфони стали частиною життя кожного з нас, вони допомагають завжди підтримувати зв’язок з близькими та друзями, а також значною мірою полегшують робочі моменти. Але, як і вся техніка, мобільні телефони вразливі.

casemood1

Щоб захистити телефони від ударів, пилу і подряпин, були розроблені захисні чохли. Зараз на прилавках магазинів та в інтернеті можна знайти безліч таких чохлів. Трапляються і досить цікаві варіанти. Наприклад, Інтернет-магазин CaseMood пропонує Вам зробити самий незвичайний чохол для Вашого телефону зі своїм дизайном, ім’ям або фотографією.

casemood2Ви можете придумати собі чохол в будь-якому кольорі з малюнком. який тільки забажаєте. Аксесуари виконані з матеріалів високої якості, які відрізняються високою міцністю і довговічністю. Особливо зараз в передyноворічний час, Це може стати супер ексклюзивним подарунком до Нового року.

casemood3Чохли для індивідуального друку CaseMood виготовлені з TPU ( термопластичний поліуретан ) . Цей матеріал є дуже міцним, еластичним, добре протистоїть жиру, пилу і подряпинам. Завдяки цьому чохол добре сідає на телефон, захищаючи його від будь-яких пошкоджень і надаючи зручний доступ до всіх кнопок і портів.

casemood4

На задню частину клеїться металева пластина , на яку і наноситься друк . Завдяки високоякісним чорнилам, друк дуже яскравий і стійкий до стирання. Відмінний Подарунок для людей будь-якого віку.

casemood5

Конструктор дизайнів на сайті CaseMood дуже легкий і зручний у використанні і не вимагає понад зусиль або пізнань в області графічного дизайну. Друк на чохлах, зроблений саме з Вашої фотографії — це гарантія того, що аналога такого дизайну немає в жодної іншого людини. Також на вибір є іменний чохол з прізвищем, ім’ям або ніком. Трендовий чохол, популярний серед знаменитостей, персонально виготовлений для Вас на iPhone, Samsung.

casemood6

На сайті інтернет-магазину CaseMood Ви з легкістю зможете змоделювати зовнішній вигляд чохла, за допомогою однієї або декількох фотографій з телефону, з Вашого аккаунта в Інстаграммі , картинок з інтернету або ж додати оригінальний текст.

casemood7

Тобто чохол з вашим унікальним дизайном це не просто гарантований захист для вашого телефону, але й супер ексклюзивна річ та чудовий подарунок.

 

 


 


Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook