Щепитись від дифтерії треба і дорослим — влада Тернополя повідомила про наявність вакцини

ф1Щеплення, зроблені в дитячому віці вже не діють — проти дифтерії дорослим слід вакцинуватись кожні 10 років.

Вакцини дял щеплення проти фифтерії у Тернополі достатньо. Про це заявила міська влада.

Як повідомляє сайт міськради, випадків дифтерії в обласному центрі не зафіксовано, та, якщо щеплення не робити, то спалах може виникнути.

Читайте також: Лікарі попереджають про епідемію дифтерії, яка незабаром охопить Україну

«Відповідно до даних Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на 12 лютого  у Тернополі випадків захворювань на дифтерію не зафіксовано. Проте, щоби захиститися від небезпечного вірусного захворювання, медики рекомендують провести вакцинацію для дітей та ревакцинацію для дорослих. Вакцини у місті є достатньо», — йдеться в повідомленні.

На 2018 рік у Тернополі заплановано провести щеплення дітей віком 2 місяці комбінованою вакциною проти кашлюку, дифтерії та правцю, у 4 місяці, 6 місяців та 16 років. Також вакцинацію проводитимуть дорослому населенню віком 26, 36, 46, 56, 66 років.

«Усі охочі віком від 18 років, в яких від останнього щеплення минуло більше 10 років, можуть звернутися до сімейного лікаря за місцем проживання і після огляду лікаря, при відсутності протипоказань, отримати щеплення від дифтерії і правцю», — повідомили в міськраді.

Довідково: Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передавання збудника, що характеризується ураженням ротоглотки та дихальних шляхів, рідше шкіри, з розвитком фібринозного запалення в місці проникнення збудника, а також токсичним ураженням серцево-судинної і нервової систем, нирок.

Раніше епідеміологи України заявляли, що вслід за спалахом кору в Україні може бути спалах дифтерії.

ф2

ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook