Ще два нових випадки дифтерії: у Києві і на Тернопільщині (Відео)

Фото ТСН

Фото ТСН

Два нових випадки дифтерії виявили у Києві та на Тернопільщині, повідомляє ТСН.

У Києві 35-річна жінка потрапила до лікарні вже у важкому стані. Аби її врятувати, їй увели сироватку. І це була остання доза в столиці. Наразі життя жінки поза загрозою. Відомо, що вона не була вакцинована. У жінки троє дітей, нині їх обстежують медики.

Другий випадок зафіксували на Тернопільщині. Там на дифтерію захворів 46-річний чоловік.

 Хворий мешкає на межі Тернопільської та Хмельницької областей, по допомогу звернувся до лікаря на Тернопільщині, з яким уклав декларацію. Контактував з трьома особами, з яких одна дитина. За місцем проживання пацієнта 21 жовтня проведено дезінфекцію. За даними медиків, чоловік щепився від дифтерії у 2017 році, утім даних щодо наявності попередніх обов’язкових 8-ми щеплень за віком немає. «Щеплення від дифтерії формує антитоксичний імунітет, що захищає від важкого перебігу хвороби.
Введена чоловіку вакцина в 2017 році сформувала достатній рівень антитоксичного імунітету, що не дав розвинутися важким ускладненням», — зазначили в МОЗ. У Центрі громадського здоров’я та МОЗ України наголошують, що щеплення від дифтерії рекомендовано Календарем профілактичних щеплень не лише дітям, а й дорослим кожні 10 років після 16-річного віку. Україна забезпечена необхідною кількістю вакцин. Вакцинуватися можна у свого сімейного лікаря.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook