Ще 25 дітей у Зборові зможіть відвідувати дитячий садок (Фото)

13У дитсадочку «Вербиченька» у Зборові, що на Тернопіллі, відкрили нову групу.

Радісна подія зібрала маленьких зборівчан у дошкільному навчальному закладі. Там 16 березня відбулося урочисте відкриття додаткової середньої групи повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Тернопіль: 9 родин — кращі у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» (Фото)

Як інформує прес-служба Зборівської РДА, на свято до дітлахів завітали голова райадміністрації Ігор Яворський, його заступник Олександр Парацій, начальник відділу освіти РДА Іван Завербний і настоятель храму Новомучеників Українського Народу отець Тадей Нога. Гостей у залі дзвінкими піснями, запальними танцями та віршами привітали вихованці дитячого садочка.

До присутніх звернувся Ігор Яворський. Керівник району подякував вихователям і батькам за допомогу у відкритті ще однієї групи, наголосив, що у ній створили всі необхідні умови для занять і відпочинку дітей. Затишні спальня та ігрова кімната дадуть змогу вихователям надати дітям якісні освітні послуги.

Читайте також. Бучацький район: учням розповіли, як уникнути помилок при виборі професії

- Дивлячись на цих малят, ми твердо розуміємо і знаємо, що маємо для кого жити, творити, працювати і кого захищати, — сказав він.

Начальник відділу освіти сказав, що завдяки злагодженій роботі влади, батьків і колективу дитсадка вдалося зробити все необхідне для того, щоб ще 25 дітей міста мали змогу відвідувати дитсадок і стати вихованцями ДНЗ «Вербиченька». Отець Тадей Нога освятив кімнати та діточок, побажав їм здоров’я, мирного неба та Божої благодаті.

Софія Левицька 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook