СБУ здався бойовик, який охороняв російське командування (Відео)

ййУкраїнській спецслужбі здався бойовик терористичної організації «ДНР», який був задіяний в охороні російського військового командування на окупованих територіях Донецької області, повідомляє прес-служба СБУ.

Зловмисник приєднався до терористів ще у 2014 році.

«У складі бандугруповань він охороняв військові об’єкти, зокрема «генеральний штаб» бойовиків і представників російського командування. Ставши свідком пограбування місцевого населення, знущань з боку російських військових, він вирішив покинути лави бойовиків», — йдеться у повідомленні.

Після цього, побоюючись кримінальної відповідальності зловмисник переховувався у родичів, але згодом вирішив здатися українській владі, щоб скористатися програмою амністії.

— Бойовик звернувся до правоохоронних органів та повідомив про свою участь у складі бандугруповання. Обставини вчиненого чоловіком правопорушення перевіряються у рамках кримінального провадження. Наразі колишній бойовик знаходиться вдома зі своєю родиною та очікує на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності, — зазначають в СБУ.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook