СБУ затримала групу, яка мала створити «Дніпропетровську народну республіку» (Відео)

Фото з сайту СБУ

Фото з сайту СБУ

У Дніпропетровську затримано злочинну групу осіб, члени якої готували теракти і вербували громадян для участі у збройних бандформуваннях на сході, повідомляє СБУ.

«24 червня співробітники СБУ затримали шістьох місцевих мешканців — активних учасників радикально налаштованого злочинного угруповання», — йдеться в повідомленні.

Учасники цього злочинного угруповання через соціальні мережі поширювали публічні заклики до порушення територіальної цілісності України, а також формували з місцевих мешканців групи для проходження відповідної бойової підготовки у спецтаборах.

Зі слів затриманих, їх метою було створення «Дніпропетровської народної республіки» на підтримку терористів, котрі діють у Луганській і Донецькій областях, і з якими вони підтримували прямі контакти.

Зловмисники планували створення незаконних збройних формувань для захоплення органів влади, нападів на підрозділи Збройних сил України.

Під час обшуків помешкань затриманих правоохоронці виявили та вилучили вибухівку, вогнепальну зброю, гранати, план-схеми вчинення терористичних актів у Дніпропетровську, листівки із закликами до насильницької зміни влади та порушення територіальної цілісності України.

За цим фактом слідчими Управління СБУ у Дніпропетровській області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.2 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook