Савченко висловила неймовірні припущення стосовно врегулювання ситуації на Донбасі

savchenko_84cc0Позафракційний народний депутат Надія Савченко вважає, що конфлікт на Донбасі можна врегулювати протягом двох місяців, повідомляє «Українська Правда».

«Все залежить від того, хто візьме на себе відповідальність за прийняття рішень. Тому що це ж не просто прийняти рішення в даний момент, це ще й нести за нього відповідальність. А у нас якось, от, зазвичай кому це делегується (владі зазвичай делегується прийняття рішень), вони ніколи не хочуть нести за це відповідальність. Тому війну, дійсно, можна було б закінчити, ну, нехай не за один день, але за якісь там 2 місяці її можна було б… «, – вважає Савченко.

Читайте також: «Будуть заградотряди», — Тука розповів про перспективу повернення російських найманців з Донбасу додому (Відео)

«І навіть виграти, навіть закінчити, підібрати політичну ситуацію, правильно розставити акценти, правильно зробити чесні заяви в першу чергу. Я не кажу «чесні заяви», коли там «Іду на ви. Я вас буду бити саме тут, в цей час». Ні. Зввісно ж, військова хитрість є військова хитрість. Просто правильно визначити державну політику щодо того, що відбувається, і що ми будемо робити», – зазначила нардеп.

«Я вже, наприклад, давно прийняла рішення, що я буду робити. Просто зараз – це час, коли потрібно почекати, подивитися і вибрати правильний момент» – заявила Савченко.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook