Саша Боровик: «Система хвора – це однозначно». Інтерв’ю з першим іноземцем, який пішов з Уряду України (Відео)

Фото - baskerville.zp.ua

Фото — baskerville.zp.ua

За останні рік-півтора Україні вдалося зробити дуже багато. Так вважає Саша Боровик — уродженець Львова з освітою Гарварда, який у березні отримав громадянство України, аби працювати в Кабінеті міністрів. Думав, що три місяці працює першим заступником міністра економіки. Виявилось — радником. Саша Боровик з Уряду України 14 травня пішов.

«Ми усвідомили, як ми погано стоїмо на ногах і як низько ми впали. В принципі, ми починаємо розуміти, що для цього потрібно робити, але ми боїмося, і у нас ще немає політичної волі для того, щоб це все зробити», — сказав Саша Боровик про успіхи України та українців за станні 1,5 року у великому інтерв’ю телеканалу «112 Україна«.

Розповів про те, якою бачить ситуацію в уряді, чи варто боятися дефолту, як його ще у Львові вербувало КГБ СРСР.

Раніше Саша Боровик більше десяти років працював у корпорації Microsoft, де відповідав за юридичні питання в країнах центральної та східної Європи. Він здобув юридичну освіту в Гарвардському університеті, куди вступив після навчання в празькому університеті. До Європи Боровик потрапив 25 років тому. Навесні 1990 року, будучи студентом факультету іноземних мов Львівського університету, він виїхав до Праги за підробленими документами студента хіміко-технологічного факультету МДУ і назад не повернувся. У той час Саші Боровику був 21 рік.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook