Санкції у дії: головний сепаратист Севастополя активно працює на Заході

indexВ.о. губернатора Севастополя Олексій Чалий потрапив у санкційні списки ЄС і Канади, але його компанія «Таврида електрик» продовжує активно працювати і там, і в США. Про це пишуть «Ведомости».

Як наголошується, Євросоюз ввів щодо фігурантів списку санкції, які передбачають заборону на видачу віз і блокування їх активів у Європі, Чалий також потрапив до списку санкцій Канади; проте на роботі «Тавриди електрик» в цих регіонах санкції практично не позначилися.

«А США, де «Таврида електрик» планує збільшити обсяг продажів, і зовсім не ввели санкції проти нового керівника Севастополя», — пише видання.

«Поки все гаразд», — сказав Чалий, посміхаючись, в інтерв’ю The Wall Street Journal у своєму кабінеті в Севастополі.

Навіть серед країн Євросоюзу, лідери яких погрожували вжити жорстких заходів, за словами Чалого, тільки Естонія, де в місцевому відділенні компанії працюють близько 60 співробітників, заморозила операції «Тавриди».

Відносно невеликі проблеми в роботі «Тавриди» показують, наскільки обмеженими виявляються на практиці заходи відносно людей, яких Захід звинувачує у відділенні Криму від України, пише видання.

Чалий, за його словами, не знає, чому США не ввели проти нього санкції. Також він зазначив, що в якості запобіжного заходу продав контрольний пакет акцій «Тавриди» співвласникам компанії ще до оголошення санкцій.

Однак показати документи, які підтверджували б це, він відмовився. Представник міністерства фінансів США відмовилася відповісти WSJ, чому Олексій Чалий не потрапив до списку санкцій.

Як зазначає Марк Крусіус, директор швейцарської «дочки» «Тавриди», яка також відповідає за операції в Німеччині, німецький бізнес компанії поки не піддавався будь-якому тиску з боку влади.

«Схоже, що ми зможемо працювати. Ми можемо платити співробітникам, постачальникам і обслуговувати клієнтів», — сказав він.

У Канаді, де Чалий також включено до списку санкцій , вони не справили жодного впливу на його бізнес.

Чалий повідомив, що у нього розбіжності з владою США через їх втручання в справи інших держав, а не з рядовими американцями.

«Чесно кажучи, багато хто з них навіть не знає, де знаходиться Україна», — говорить бізнесмен.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook