Історичний момент: як підписували декларацію про незалежність Каталонії (Відео)

ф1Влада Католанонії підписала історичний документ, закликавши країни світу визнати Каталонію як незалежну державу.

Сталося це ввечері 10 жовтня за присутності численної армії журналістів — нині увесь світ уважно слідкує за тим, чи виникне в Європі ще одна держава, чи все зведеться до протистояння і, не виключено, громадянської війни в Іспанії.

Читайте також: Незалежність Каталонії потрібна Україні — експерти

В односторонньому порядку — без згоди Іспанії — підписав декларацію про проголошення незалежності Президент Каталонії Карлес Пучдемон, його заступник Оріолі Жункерас, спікер парламенту Карму Форкадель і депутати від політичних сил, які підтримали референдум про незалежність.

Декларація про незалежність, яку підписали найвищі посадовці автономії Каталонія, — це півторасторінковий документ, який не набуде чинності до завершення переговорів з іспанським урядом, на які розраховує Каталонія.

Фото - Твіттер Amichai Stein‏

Фото — Твіттер Amichai Stein‏

Читайте також: Республіка Каталонія: декларація про незалежність підписана, але попереду переговори з Мадридом (Відео)

«Засновуємо Каталонської республіку як незалежну і суверенну, правову, демократичну і соціальну державу», — йдеться в тексті документу під офіційною назвою «Декларація народних представників Каталонії».

«Каталонія відновлює сьогодні свій повний суверенітет. Ми закликаємо всі держави і міжнародні організації визнати каталонську республіку незалежною і суверенною державою», — йдеться також в тексті документа».

Відео — AFP news agency.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook