Саакашвілі у Грузії засудили на три роки за ґратами

Саакашвілі підперся задумливоГрузинський суд прийняв рішення заочно. Мішеіл Саакашвілі може сісти за ґрати на три роки, коли потрапить у руки грузинських правоохоронців.

Рішення про заочне засудження екс-президента Грузії прийняв Тбіліський міський суд, повідомляє «Руставі 2«.

На батьківщині Саакашвілі засудили за «зловживання службовими повноваженнями».

Йдеться про помилування осіб, затриманих у справі вбивства співробітника «Банку Грузії» Сандро Гіргвліані. За версією слідства, Саакашвілі, як президент Грузії незаконно пообіцяв тодішньому керівнику Департаменту конституційної безпеки Даті Ахалая помилувати засуджених за вбивство. Зокрема, були помилувані Гіа Аланія, Михайло Бібілурі, Автанділ Апціаурі й Олександр Качава. Це викликало суспільний резонанс. Від посади було відсторонено міністра МВС Вано Мерабішвілі.

Читайте також: Український суд відмовився надати Саакашвілі політичний притулок (Відео)

Вбивство в 2006 році Сандро Гіргвліані викликало у Грузії великий політичний скандал. У скоєнні злочину звинуватили кількох співробітників МВС, та рідні і правозахисники вказували на замовників — високопоставлених чиновників відомства.

Затримані у цій справі Гіа Аланія, Автанділ Апціаурі, Олександр Качава і Михайло Бібілурі зізналися, що 28 січня викрали Сандро Гіргвліані і відвезли до лісу. Вони стверджували, що викрадений зумів утекти, а потім заблукав і впав в ущелину з двадцятиметрової висоти.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook