Другий претендент на місце «глави ДНР» Павло Губарєв подав документи для участі у «виборах» (Фото)

ф5Окупанти Донбасу продовжують розігрувати фарс під назвою «вибори». Україна, ОБСЄ і США прямо назвали заплановані бойовиками в «ДНР» на 11 листопада «вибори» грубим порушенням Мінських угод, відтак «вибори» ці цивілізований світ визнавати не збирається і закликає Росію припинити фарс.

Наразі до участі у фейкових виборах на пост «глави ДНР» Кремль, який керує всім на окупованому Донбасі, допустив двох потенційних «кандидатів» на пост «глави ДНР».

Так, 22 вересня документи для участі в «виборах», якій цивілізований світ і Україна уже назвали нелегітимними, подав другий після Пушиліна потенційний «кандидат» на пост «глави ДНР» — колишній «народний губернатор Донеччини» Павло Губарєв.

Про те, що документи у нього так звана «ЦВК ДНР» прийняла, Павло Губарєв повідомив на своїй сторінці в мережі, виклавши фото.

Кремль, схоже, визначив, що двох «кандидатів» для проведення фейкових виборів очільника  самопроголошеної «ДНР» вистачить.

Першим став Денис Пушилін 21 вересня.

Читайте також: Перший претендент на місце «глави ДНР» подав документи для участі у «виборах» (Фото)

Решті претендентів Росія і так звана «ЦВК ДНР» відмовила наразі.

Читайте також: У бойовиків грандіозний скандал — Ходаковського не пустили з РФ у самопроголошену «ДНР» для участі в «виборах»

Так,  Олександра Ходаковського Росія не випустила на окупований Донбас. 21 вересня Ходаковський також збирався подавати документи на реєстрацію в «ЦВК ДНР», та тепер заявив, що через дії російських прикордонників участі у «виборах» не братиме.

Читайте також: Претендент на пост «глави ДНР» Ігор Хакімзянов розкритикував роботу «ЦВК ДНР»

Ще в одного потенційного «кандидата» — Ігоря Хакімзянова — документи так звана «ЦВК ДНР» не прийняла.

ф3ф1ф2ф4ф5

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook