«Кричав так, ніби побачив Яроша»: так званий «глава ДНР» потрапив у скандальну ситуацію

Захарченко з рукою КПВатажок терористів «ДНР» Олександр Захарченко застряг у ліфті під час візиту в гуртожиток в окупованому Донецьку і від цього впав у паніку, подумавши, що його чекає доля вбитого у ліфті терориста «Мотороли».

Про це написав у блозі на «Обозревателі» Фашик Донецький.

«Захарченко приїжджав перевіряти гуртожиток в районі студмістечка. По ідеї роспропагандистів, все повинно було статися тіп-топ: на камери була б солодка заява, мовляв, ми для тих, хто позбувся житла, дивіться, що побудували. Сюжет зняли. Правда, не зняли і чисто випадково забули про одну деталь. Перед зйомками чергового популістського ролика його лондонство (Захарченко. — ред.) посварилось з ліфтом», — пише блогер.

Читайте також: Терорист Безлер розповів, як окупанти Донбасу «спалились» на торгівлі зброєю через операцію українських спецслужб

«Глава ДНР» застряг в ліфті один без охорони, відзначає Фашик Донецький.

«Чесно, не знаю, на скільки схуд Захарченко, коли він зрозумів, що ліфт його взагалі не поважає і вимкнулося світло в кабіні. Чули коли-небудь, як ніжно і спокійно будівельник кричить, коли упускає кувалду собі на мізинчик? То не крик, а шепіт», — іронізує блогер на переляком Захарченка.

Очільник терористів у темному ліфті нібито «кричав і кляв все на світі так, як ніби він побачив Яроша в кабіні, який з хитрою усмішкою тихенько сказав йому — ну всьо, приїхали».

Читайте також: «Глава ДНР» оскандалився із привітанням Путіна (Документ)

У підсумку, пише блогер, ліфт розблокували за 3-4 хвилини, а лідера терористів випустили.

«Правда, шкода цивільних. Ліфтеру не пощастило найбільше — він з гуртожитка поїхав прямо на підвал зізнаватися у всіх гріхах, які з нього виб’ють православні садисти. З усіх цивільних і вояк, свідків криків Захарченка, який народжував цеглу в ліфті, взяли підписки про нерозголошення державної таємниці», — додав Фашик Донецький.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook