Надзвичайники на Тернопільщині отримали нове обладнання, що рятуватиме життя (Фото)

ф4Рятувальники Гусятинського району тепер мають у своєму розпорядженні обладнання, що дозволить ще оперативніше і якісніше допомагати у біді потерпілим.

Як повідомляє Управління ДСНСУ в Тернопільській області, 29 січня надзвичайникам Гусятинського району урочисто передали це обладнання і сьогодні воно вже є «на озброєнні» пожежних караулів.

Вогнеборці Гусятинського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області отримали спеціальне спорядження та обладнання на суму 210 тисяч гривень, придбане за сприяння районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зокрема, їм вручили компресор «BAUER PE 100 TE», призначений для заправки дихальних апаратів на стисненому повітрі «DRAGER», компресор повітряний поршневий «ВН2-50П», пожежні рукави, бензопилу «STIHL MS 260», дискоріз «STIHL TS 420», зварювальний апарат «MIG/MAG 265», костюм зимовий повсякденний, набір інструментів, 8 комплектів масок для захистку органів дихання та зору «Panorama Nova», 8 пар чобіт спеціальних «NOVESNA» та 4 пари чобіт з високими берцями. Все це було закуплено для рятувальників, відповідно до «Районної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки».

На урочисту церемонію з нагоди передачі майна зібралось керівництво та особовий склад підрозділів Гусятинського гарнізону, прибули також голова Гусятинської РДА Віталій Батіг, голова Гусятинської райради Василь Бойчук, Копичинецький міський голова Павло Лосик та представники Управління ДСНС України у Тернопільській області на чолі з полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм.

Звертаючись до присутніх, начальник Управління щиро подякував усім небайдужим, причетним до розвитку матеріально-технічної бази пожежно-рятувальної служби району. Він запевнив, що кошти, виділені рятувальникам, повернуться сторицею врятованими матеріальними цінностями та збереженими людськими життями, адже нове майно та спорядження використовуватиметься співробітниками Служби порятунку за призначенням і дасть змогу й надалі ефективно виконувати поставлені завдання.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook