Рятувальники і поліцейські з Тернопільщини стали призерами щорічних обласних комплексних змагань із різних видів спорту

Зокрема, збірна Управління ДСНС у Тернопільській області стала бронзовим призером за підсумками комплексного заліку «Динаміада — 2018».

Сьогодні начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей взяв участь у засіданні президії Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України. На заході розглядали діяльність організації протягом 2018 року та визначили основні напрямки на наступний рік, інформує сайт Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Також відбулось підведення підсумків загальнокомандного заліку обласних комплексних змагань за програмою «Динаміада – 2018» та відзначено кращих спортсменів, тренерів та громадський актив.

Здобутки у змаганнях є справді вагомими. Протягом року представники Управління ДСНС України у Тернопільській області ставали неодноразовим призером серед збірних ФСТ «Динамо» з різних видів спорту. Зокрема, команда Служби порятунку «101» стала переможцем в першості з боротьби самбо, також в активі збірної друге місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу, третє з волейболу, поліатлону та гирьового спорту.

Рятувальники демонстрували достойні спортивні результати та відміні бійцівські якості.

За підсумками комплексного заліку «Динаміада — 2018» об`єднаний колектив фізичної культури Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області здобув «бронзу» і посів почесне третє місце серед одинадцяти збірних команд динамівських колективів фізичної культури.

Першість, цьогоріч, виборола збірна Управління поліції охорони, а другу сходинку п’єдесталу посіли представники Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

За підсумками кращих нагородили кубками та грамотами обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Мітки: , , , , ,