Знаряддя вбивства купив спеціально: підозрюваний розповів, як і чому вбив пенсіонерів на окупованому Донбасі (Відео)

ф2З приходом «руского міра» важкі злочини на окупованому Донбасі стають все частішими і набирають все більш цинічного характеру.

Для вбивства пенсіонерів, яких знав 2 роки, молодий мешканець окупованої «ДНР» Макіївки спеціально купив молоток, а потім квартиру з вбитими підпалив. Такі подробиці подвійного вбивства, скоєного ним 16 жовтня в окупованій «ДНР» Макіївці, розповів підозрюваний. Як повідомляє так зване «МВД ДНР», затримали підозрюваного в окупованому Донецьку.

Затриманий провину визнав і розповів про мотив свого злочину: убив сімейну пару через золотий годинник, про який йому розповіла жінка.

«Вона говорила, що годиннику на менше 150 років. Він на ланцюжку, повністю золотий», —  сказав підозрюваний.

Знаряддя вбивства — молоток — купив вранці 16 жовтня на ринку саме як знаряддя вбивства.

Далі 5 годин був у гостях і пив каву з майбутньою жертвою.

«Приїхав до неї і з 9-ї до 2-ї години дня ми сиділи в неї вдома, пили каву, розмовляли»,  - розповів підозрюваний, зізнавшись, що цинічно вичікував момент, щоб завдати першого удару.

Коли жінка вийшла з дому, молотком забив до смерті хворого чоловіка, який лежав у ліжку в сусідній кімнаті, забрав скриньку з годинником та кількома іншими прикрасами, але з місця злочину не пішов: дочекався повернення жінки та вбив і її.

З квартири убитих вийшов, але вирішив втілити злочинний задум до кінця: облив квартиру бензином та підпалив. Від пожежі стався вибух такої сили, що в сусідній квартирі вирвало стіну.

Покази підозрюваного опосередковано підтверджуються й повідомленням так званого «МЧС ДНР«, працівники якого 16 жовтня виїздили гасити пожежу в житловому будинку, яку влаштував вбивця. У квартирі, що горіла, знайшли два тіла.

У мережі мешканці окупованої «ДНР» Макіївки, знайомі з убитими, повідомляли, що вбивця — юрист, який два роки допомагав своїм майбутнім жертвам з оформленням документів.

Обережно — у відео так званого «МВД ДНР» з показами підозрюваного — риторика сепаратистів.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook