Рябошапка взяв своїм заступником ветерана АТО, який передав НАБУ «чорну бухгалтерію» Партії регіонів

Віктора Трепак. Фото - Фейсбук

Віктора Трепак. Фото — Фейсбук

Заступником Генпрокурора України Руслана Рябошапки тепер працюватиме ветеран АТО і екс-перший заступник глави СБУ Віктор Трепак.

Відповідний наказ підписав сьогодні Генпрокурор України, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Віктор Трепак відомий тим, що під час перебування на посаді першого заступника глави СБУ передав НАБУ для слідства так звану «амбарну книгу», в якій була «Чорна бухгалтерія» Партії регіонів.

Читайте також:  Суми вражають — «чорна каса» Партії регіонів стала предметом розслідування НАБУ (Відео)

Довідково: Віктор Трепак у 1997 закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а в 2002 році — Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство».

З 2000 року був призваний на військову службу в органи Служби безпеки України, де проходив її на оперативних і керівних посадах. З 2015 по 2016 роки Віктор Трепак займав посаду першого заступника голови СБУ — начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

З липня 2016 року по 31 серпня 2018 року — професор кафедри Національної академії Служби безпеки України, а з 1 вересня 2018 року по жовтень 2019 року — доцент кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Кандидат юридичних наук. Учасник бойових дій на Сході України.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook