Руслан Іллічов: Через Прозорро можемо купувати іноземні автобуси, але тоді обезлюдніє Україна

Генеральний директор Федерації роботодавців України.

Генеральний директор Федерації роботодавців України.

Як зупинити трудову міграцію та депопуляцію країни? Відповіді дуже прості та зрозумілі.

По-перше, треба припинити нескінченні розмови на ток-шоу, круглих столах, нарадах та інших «говорильнях» політиків, експертів та чиновників. По-друге, сісти в авто та, як приклад, приїхати на завод Електрон, який виробляє сучасні вітчизняні автобуси, тролейбуси та трамваї.

Щорічна потреба в оновлені автобусного парку в Україні — 1000 штук мінімум. Це близько 150 млн. євро в рік. Якість не гірша за турецькі, білоруські та польські аналоги. Не кажучи вже про 20-річний мотлох з європейських столиць. Локалізація 60%. Купляючи цю продукцію за кошти місцевих бюджетів, ми добавляємо заробітну плату працівнику заводу й він не іде зі Львова до Польщі, збільшуємо виробництво автомобільного скла на заводі Orion glass і вони беруть на работу нових працівників, отримаємо нове замовлення на херсонському акумуляторному заводі SADA і вони теж збільшують виробництво, а люди залишаються працювати в Херсоні.

А можемо робити навпаки — через Прозорро купляти дешевші (при чому, іноді різниця в пару тисяч євро) іноземні автобуси та трамваї та нескінченно радіти про ефімерну економію коштів бюджету, купляти трамваї з Німеччини, кричати про рівні умови, вимоги до наших міжнародних зобов’язань і… знищити робочі місця та власне виробництво. А потім знову кричати на ток-шоу, що з країни тікають люди. Ми за перший варіант. За виробництво та робочі місця.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook