Портников пояснив, як Україна причетна до повернення Росії в Раду Європи

ВІталій Портников

Віталій Портников

Те, що ПАРЄ без будь-яких застережень повернула Росії членство в Раді Європи, є наслідком, в тому числі й поведінки України.

Про це написав у своєму блозі на «Espreso.tv» політолог і журналіст-міжнародник Віталій Портников.

Він підкреслив, що рішення європейської інституції повернути Росію як країну-агресора по відношенню до України в Раду Європи без жодних передумов — це «історична поразка Заходу перед обличчям країни, яка першою в новому тисячолітті порушила міжнародне право і силою приєднала до себе чужу територію».

Читайте також: ПАРЄ зняла санкції з Росії і повернула її до складу Ради Європи: повна версія засідання ПАРЄ (Відео)

Однак, певен Портников, до такого рішення ПАРЄ призвела й поведінка України: главою держави громадяни України обрали людину, чиїм передвиборчим гаслом було «перестати стріляти». Такий вислів Захід сприйняв як сигнал пасивності України у подальших стосунках з Росією-агресором.

Політолог наголосив, що зваживши на таке сприйняття позиції України, Захід не буде перебирати на себе функції України у боротьбі з Росією, яка окупувала частину території України.

«Після президентських виборів в Україні західним лідерам просто нема чого соромитися. Весь світ бачив, як українці переважною більшістю голосів проголосували за людину, яка пропонувала їм «просто перестати стріляти», — констатував Віталій Портников.

Читайте також: З’явилась реакція Президента Зеленського на рішення ПАРЄ повернути РФ у Раду Європи: «Розчарований»

Тому, підкреслив Портников, поразка України у ПАРЄ — це перша, але може бути далеко не остання велика поразка України у боротьбі з Росією на міжнародній арені.

Читайте також: Україна в ПАРЄ пішла на радикальний крок через повернення Росії в Раду Європи

«Тепер нам всім просто потрібно навчитися жити в країні, яка буде зазнавати одну поразку за іншою», — резюмував Віталій Портников.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook