Розведення військ біля Золотого і Петрівського: бійці ЗСУ і мешканці Донбасу категоричні (Відео)

Попри перешкоди російських окупантів Україна продовжує відновлювати міст у Станиці Луганській. Фото - Луганська оДА

Попри перешкоди російських окупантів Україна продовжує відновлювати міст у Станиці Луганській. Фото — Луганська оДА

Як тільки українські військові відійдуть зі своїх позицій на Донбасі в рамках нового розведення військ, «сіру зону» візьмуть під контроль російські окупанти і до ніякого очікуваного миру це розведення сторін не призведе.

Такі одностайні в своїх оцінках ініціатив про нові розведення військ біля Золотого і Петрівського українські військові, які зараз тримають там оборону.

«Зайти їм буде дуже просто», — кажуть про дії бойовиків після відведення українських військ бійці ЗСУ і наводять приклад, коли з Золотого-4 вони вже виходили в 2016 році в рамках Мінських домовленостей про розведення військ, та в 2018-му були змушені повернутись.

Мешканці нині підконтрольних Україні прифронтових сіл у своїй оцінці нового можливого розведення військ ще категоричніші: «Підуть українські військові, вийдемо і ми».

Не сприяє оптимізму бійців ЗСУ і мешканців прифронтового українського Донбасу і приклад Станиці Луганської, де сторони були розведені в червні цього року: там свої зобов’язання повністю виконує лише українська строна, натомість російські окупанти всіляко намагаються дати зрозуміти, що бойовики і зараз контролюють територію, з якої мали б відійти.

Всі подробиці — у сюжеті ТСН.

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook