Розведення сил біля Станиці Луганської: Кучмі показали бойовиків, які так і не відійшли (Відео)

ф1Внаслідок розведення сил і засобів сторін конфлікту біля Станиці Луганської українські військові виконали Мінські домовленості, натомість бойовики у військовій формі з незрозумілими позначками залишились на своїх позиціях у безпосередній близькості до пішоходного мосту.

Цих бойовиків показали представнику України у Триситоронній контактній групі Леоніду Кучмі під час його візиту на Донбас з метою пересвідчитись у результатах розведення сил і засобів біля Станиці Луганської.

Леонід Кучма у незрозумілих фозначках на формі бойовиків впізнав шеврони так званого «СЦКК ЛНР» — незаконного і невизнаного органу, який бойовики сторили.

«Ніяких ряжених там не має бути», — заявив про бойовиків заступник командувача ООС генерал Бондар.

Укранські ж війсьткові, які біля СТаниці Луганської відійшли на передбачені Мінськими угодами відстані, кажуть, що до етапу розбирання своїх укріплень, які покинули при розведенні, приступати не поспішають — невідомо, чи бойовики дотримуватимуиься Мінських угод.

Читайте також: З-під контролю бойовиків в ході розведення сил вийшла частина досі окупованого Донбасу — командування ООС (Відео)

Всі подробиці про розведення сил і засобів на передовій Донбасу біля Станиці Луганської — у сюжеті програми «Підсумки тижня» 5 каналу

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook