Розмитнення «євроблях»: Уряд спростив процедуру (Документ)

ф3Автомобілі, які мають чинний документ про відповідність екологічним нормам у країні ЄС, сертифікацію в Україні для розмитнення уже не повинні проходити.

Відповідну постанову, як пише «РБК-Україна«, Кабінет міністрів України прийняв 13 лютого.

Читайте також: ВР легалізувала «євробляхи»: нові ставки акцизу (Формула розрахунку, Відео)

«В уряді зазначили, що одним із стримуючих факторів митного оформлення «євроблях» є складна і тривала процедура сертифікації, в тому числі, для підтвердження відповідності екологічним нормам. Зазначимо, без результатів сертифікації таке авто не може бути розмитнено. З метою спрощення підтвердження відповідності такого автомобіля екологічним нормам при митному оформленні та першій реєстрації на рівні з сертифікатами відповідності тепер будуть використовувати технічний паспорт країни останньої реєстрації, — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Дешевше, ніж спалити: комбат ЗСУ порадив, куди подіти нерозмитнені «євробляхи»

Видання опублікувало проект цієї постанови, підкресливши, що вона буде чинною лише до кінця пільгового терміну розмитнення «євроблях», затвердженого постановою №1077 від 12 грудня 2018 року.

Читайте також: Розмитнення «євроблях»: у власників виникли несподівані масові проблеми (Відео)

Відтак наразі Україна визнала для пільгового періоду розмитнення «євроблях» екологічні стандарти щодо автотранспорту у Європі.

ф1ф2

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook