«Розмовляти з терористами можу лише мовою військової сили», — новопризначений командувач Об‘єднаних сил про контакти з ватажками так званих «ДНР» і «ЛНР»

3Питання Мінського процесу – компетенція відповідних політичних діячів України. А новопризначений командувач Об‘єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв (саме зі змінами в характері дій на Донбасі співвітчизники пов‘язують надії на завершення кривавого конфлікту і поновлення територіальної цілісності нашої держави) своє завдання вбачає в тому, щоб звільнити окуповані території від російських найманців. Про це командувач ОСС заявив у інтерв‘ю «Укрінформу».

Генерал-лейтенант сказав, що чітко усвідомлює покладену на нього відповідальність і, «як людина військова, чітко розумію і знаю, що і як робити». Серед завдань – повернення української свідомості на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Щодо участі в процесах політичного врегулювання і контактів із керівництвом бойовиків, то Сергій Наєв дав відповідь по-військовому чітку: «В мене немає таких важелів і повноважень. Але, насамперед, у мене немає жодного бажання встановлювати будь-який контакт з ватажками терористичних організацій. Вони є терористами, а з терористами я, як військовий керівник, можу розмовляти лише добре відомою мені мовою. Мовою військової сили. З цього й будуть виходити будь-які відносини з ними. Що стосується інших питань, зокрема, Мінського процесу – там є визначені політичні фігури України, вони цим займаються, і дай Бог їм успіху в тому напрямку».

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook