Розгядати справу «Україна проти Росії» по суті суд ООН почне не раніше, як в 2020 році

ф012 травня суд ООН у Газі дав Україні 1 рік і 1 місяць на представлення доказів. Далі такий же термін на представлення контраргументів має отримати і сторона відповідача. Відтак, якщо скласти лише ці часові відрізки, виходить липень 2019-го. Відтак по суті розгляд справи суд ООН зможе почати навряд чи раніше, як у 2020 році.

Представники України, Росії та голова Міжнародного суду ООН Ронні Абрахам погодили графік подальшого розгляду звинувачень щодо порушення з боку РФ двох конвенції ООН.

Про це заявила в коментарі «Європейській правді» заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

За словами Зеркаль, Україна має рік та 1 місяць для подання документів про дії російської сторони, цей термін спливає 12 червня 2018 року. Після цього російська сторона має точно такий термін для подання так званого контрмеморандуму – заперечень до даних, наданих українською стороною. Таким чином, позиція обох сторін буде в суду лише 12 липня 2019 року.

Далі суд має визначити новий графік для надання сторонами коментарів на позиції одна одної.

Зеркаль стверджує, що задоволена рішенням щодо календарного графіку. «Строки подання Меморандуму, 13 місяців, відповідають загальному наміру української сторони», — пояснила вона.

Ближчим часом Суд ООН має офіційно опублікувати дані про узгоджений календарний графік.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook